ویژگی های انتخاب سیستم پردازان ارشیا به عنوان طراح وب سایت

همراهی مداوم
ارشیا در تمامی مراحل در کنار شما بوده و با ارائه و اشتراک گذاری تجربیات خود در بهترین بودن شما کمک می کند.
نسخه ی پشتیبان
ارشیا برای هرچه فراهم نمودن آسایش خیال برای مشتریان خود، همواره از وب سایت های تحت پوشش نسخه های پشتیبان دوره ای تهیه می کند که همواره اطلاعات مشتریان محفوظ بماند
پشتیبانی
تیم ارشیا همواره با مسئولیت پذیری کامل به پشتیبانی وب سایت های تحت پوشش خود پرداخته و همیشه مشتریان را در الویت اول خود قرار می دهند
طراحی حرفه ای و فنی
در ارشیا همواره از دانش روز برای طراحی ها استفاده شده و با رعایت اصول فنی و حرفه ای طراحی، وب سایت هایی با استاندارد های روز دنیا طراحی می کند

انعطاف پذیری در هزینه ها
در ارشیا شما می توانید بنا بر هر بودجه ای اقدام به ایجاد وب سایت خود نمایید
لایسنس و اعتبار طراحی
براساس نیاز ارشیا می تواند طراحی های خود را تحت لایسنس معتبر طراحی و ایجاد نماید که این مورد می تواند در امنیت و کیفیت طراحی ها تاثیر بسزایی داشته باشد.
امنیت
بنا به نیاز مشتریان ارشیا می تواند برای هرچه بیشتر تامین امنیت طراحی های خود به صورت ویژه اقدامات امنیتی خاصی را در وب سایت های تحت پوشش خود اعمال نماید.
واگذاری منابع طراحی
در ارشیا ضمن احترام به مالکیت معنوی وب سایت ها، جهت رعایت قوانین بین المللی و حرفه ای منابع طراحی به مالکین به صورت کامل بدون قید و شرطی واگذار می گردد.

طراحی ارشیا

در طراحی ارشیا وب سایت شما از 0 تا 100 به وسیله ی سیستم پردازان ارشیا انجام می شود.

از زمانی که ایده ساخت یک سایت برای کسب و کار خود را داشته باشید تا زمان آپلود سایت، تمام کارها را به ما بسپارید خدمات ما شامل انتخاب نام دامنه مناسب ، انتخاب قالب مناسب ، مشاوره کامل برای انتخاب هاستینگ ، نصب سیستم مدیریت محتوا، نصب قالب و ماژول های مورد نیاز و … می باشد.

قیمت انعطاف پذیر

مطابق با نیاز شما و وب سایت مدنظر شما قیمت گذاری صورت می پذیرد.

سایت سازی

منابع شما و طراحی وب سایت با ارشیا

شما می توانید نوع طراحی وب سایت خود را تهیه کرده و سپس با ارشیا قرارداد طراحی وب سایت ببندید. شما می توانید در این نوع طراحی حتی از سرویس های سایت سازی ایرانی و خارجی نیز استفاده نمایید.

قیمت بر پایه پیچیدگی

در این نوع طراحی بر اساس میزان پیچیدگی پروژه ی شما و منابع مورد استفاده قیمت گذاری انجام می گردد.